Pokojové rostliny

Praktický speciál pro ty, kdo si chtějí zútulnit byt rostlinami přináší přehlídku nejlepších druhů (ať už nejhezčích, nejzajímavějších nebo nejméně náročných na péči) a praktické pěstitelské návody.

Předplatíte-li si speciál, ušetříte oproti ceně na stánku a doručíme vám ho až do schránky.

Roční předplatné speciálů Naší krásné zahrady

Máte zájem o všech 5 titulů speciálu Naší krásné zahrady, které vyjdou v roce 2020? Objednávejte zde!

  • 69,99 Kč
Pěstujeme ovoce

Obsah čísla

Inspirativní home office V poslední době mnoho lidí pracovalo z domova – a je pravděpodobné, že to tak bude i dál. Které rostliny jsou ideální do „domácí kanceláře“? Víme a poradíme...

Rostliny do ložnice Malá přehlídka druhů, které vám přinesou sladký a nerušený spánek.

15 trendy pokojovek Móda se nevyhýbá ani pěstování rostlin. Vybrali jsme pro vás 15 druhů, které jsou právě na špici obliby (a které si to podle nás zaslouží), a přidáváme základní pěstitelské tipy.

Orchideje Žádný strach: orchideje nepotřebují skleník – vyberete-li si správně, bude jim dobře i u vás doma. Přinášíme základní rady pro výběr druhu a pěstitelské rady.

Zahrádka v lahvi Kreativní tip pro ty, kdo rádi tvoří a mají rádi „živé dekorace“: zavřete rostliny do lahve, postavte je na světlé místo – a několik měsíců se o ně nemusíte starat. Zkuste to podle našeho návodu, a uvidíte…

Co potřebují? Základní kurz pěstování pokojových rostlin – od volby místa přes základy péče až po tipy na ochranu před škůdci a chorobami.